İdeal Taşınma Saati

En İdeal Taşınma Saati?

Nakliyat sektörü son zamanlar da varlığını duyuran ve hızla büyüyen bir taşıma hizmetidir. Nakliyat sektörünün bu kadar hızlı büyümesinin temel sebebi insanların iş hayatında yoğun çalışması ve kendilerine ayıracak zamanı taşınma eylemi için harcamak istememeleri olabilir.

Taşınma eylemi kişinin kendi çabaları ile yapılmaya çalışıldığında istenmeyen sağlık kazaları, eşya taşıma esnasında eşyanın herhangi bir yere vurulması sonucu çizik ve kırık oluşabilir.

Ayrıca kendi çabalarınız ile taşınma eylemi haftalar boyunca sürebilir, mobilyaların sökülmesi, eşyaların kolilenmesi, ambalajlanması uzun zaman alabilir. Apartman dairesinde oturuyor iseniz ev taşıma daha büyük bir sorun olabiliyor. Özellikle asansör yoksa eşyalar dar olan merdivenlerden taşınır iken hem insanı yoruyor hem de istenmeyen eşya hasarları görülebiliyor.

Asansör varlığında ise ortak kullanım aracı olan asansörün uzun süre eşya taşımak için kullanımı apartman sakinleri ile istenmeyen tartışmalar yaşamanıza sebep olabiliyor.

Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Ev taşıma için bir nakliyat firması ile görüşüp hizmet satın aldığınız takdirde hem zamandan tasarruf ermiş olursunuz. Hem uzman kişilerce hizmet aldığınız için eşyalarınız hasar görmez ve tüm özene rağmen hasar gördüğü takdirde de sigortalı taşıma hizmeti aldığınız için hizmet aldığınız nakliye şirketi size maddi hasarınızın ödenmesi için yardım edecektir.

Daha ekonomiktir. Evin taşınmasından yeni evinizde yerleştirilmesine kadar sorumluluk nakliye firmasına ait olduğu için kısa sürede yeni evinize taşınıp eşyalarınız yerleştirilmiş olur.

Firmamızın Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık şirketi olarak ün salmış firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Geçmişten gelen tecrübe ve sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ile sürekli kendimizi geliştirmiş ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için gelişime ayak uydurmaktayız. Nakliyat firmamız sigortalı taşıma hizmeti, asansörlü taşıma hizmeti vermektedir.

Özel dizayn edilmiş araçlarımız ile özenle eşyalarınız taşınmaktadır. Eğitimli uzman kadro ile uygun fiyata hızlı sevkiyat sağlanmaktadır. Nakliyat hizmeti için en ideal saat ise sizin kendinizi en uygun hissettiğiniz andır. Ancak taşınana kadar ne kadar eşyanız olduğunun farkına bile varmazsınız.

Eşyalarınız ambalajlanması, araç içine taşınması belli bir süre alacağı için nakliyat hizmeti almak için sabah saatlerini seçmenizi öneririz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Yukarı Çık