koliler

İnsanlar taşınma eylemini zorlu bir süreç görmekte ve bu süreci ilkel yöntemler ile halletmeye çalıştıklarında daha da zor bir hale sokmaktadırlar. Geçmişte tek katlı iki oda bir salon minik evlerde oturur iken taşınma eylemi eşek, at arabası ile kolaylıkla gerçekleştirilebiliyordu.

Ancak insanların refah seviyesi yükselip, teknoloji geliştikçe minik evlerin yerini yüksek binalar aldı. Taşınma eylemi ise basitlikten çıkıp karmaşık bir süreç oldu. Kendi çabalarınız ile yüksek binaların merdivenlerinden eşyalarınızı taşımak yorucu ve zaman alıcı olmaktadır.

Bu sebeple uzman yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanların taşınma eyleminde duydukları ihtiyaç nakliyat sektörünün ortaya çıkıp hızla büyümesine yardım etmiştir.

Nakliyat Hizmeti Öncesi Hazırlık

Nakliyat hizmeti birçok aşamayı içerisinde barındırır. Mobilyaların montajı, eşyaların kolilenmesi, koltuk gibi büyük çaplı eşyaların ambalajlanması hizmetlerden sadece bir tanesidir. Nakliyat hizmeti öncesi evinize ücretsiz keşif için eleman gelir eşyaların listesini sizinle beraber çıkarır.

Sigortalı taşıma konusunda sizi bilgilendirir. Eşyaların paketlenmesi için uygun ambalaj malzemesine karar verir. Nakliyat hizmetinde eşyaların muhafazası önem arz eder. Bu sebeple evinizin taşınmasında hangi tarz kolilerin kullanılacağı da önemli bir detaydır.

Hasar görmüş, ezik ya da kenarı yırtık koliler kesinlikle kullanılmaz. Kalın mukavvadan üretilmiş farklı boylarda sağlamlığından emin olunacak koliler kullanılır. Evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların sağlıklı bir şekilde yeni adrese teslimatının sağlanması için iyi muhafaza edecek koliler kullanılır. Eşyalar hakkında detaylı bilgi alındıktan sonra size sigortalı taşıma hizmeti hakkında bilgi verilir ve evrakların karşılıklı imzalanması sağlanır.

Nakliyat Hizmet İçeriği

Alanında eğitimli kişileri çalıştıran firmamız müşteri memnuniyetine değer vermektedir. Geçmişten gelen tecrübe ve sizlerden gelen olumlu geri dönüşlerden güç alarak hızla büyüyen firmamız nakliye alanında herkes tarafınca satın alınabilir hizmet sunmaktadır.

Nakliyat hizmetimiz evinizden eşyalarınızın özenle taşınıp yeni adrese taşınıp istediğiniz şekilde yerleştirdikten sonra son bulur. Firmamız asansörlü taşıma hizmeti, sigortalı taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız da çalışan her birey alanında belli eğitim alan kişilerdir. Deneyim ve donanıma sahip uzman kadro ile kaliteli hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarı Çık