dekorasyon oluşturma

Yeni eve taşınacağınız zaman hem dekorasyon hem de taşınma işleri oldukça zor geçen bir süreçtir. Ne kadar az eşyanız olursa olsun eşyalarınızı tek tek yerleştirmek, farklı bir dekor oluşturmak zahmetli ve zaman alıcı bir süreçtir.

Bu süreç içerisinde evden eve nakliye firmamız ile anlaşarak hem dekorasyon işlerinizi hem de eşyalarınızın uygun yerlere konulması için firmamızdan direkt olarak destek alabilirsiniz. Öncelik olarak taşınma esnasında eşyalarınızı düzgün bir şekilde koli yaparak kolilemeniz gerekir.

Örnek olarak gösterilecek olur ise mutfak eşyalarınızı bir koliye, salonda yer alan dekoratif eşyalarınızı bir koliye koyabilirsiniz. Böylece daha rahat bir yerleştirme alanı oluşturarak zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Nakliye firmamız ile de iletişim halinde olarak problemsiz bir taşınma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Evinizde kolay bir dekorasyon oluşturmak için mümkün olduğunca sadelikten yana olun ve fazla eşyalardan kurtulun. Salonunuzun bir köşesinde dekorasyona katkı sağlamak için bir vazo bulundurun.

İçerisine salonun ahengine uygun renklere göre içerisine çiçekler koyun. Konsolun üzerine ufak dekorasyon ürünleri ekleyebilirsiniz. Ancak çok fazla karışık renkleri olan ve çok fazla ürün koyduğunuz zaman gözlerinizin yorulmasına ve ortamın daha kalabalık görünmesine sebep olabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz halılar salon takımınıza uygun olarak seçilmelidir. Halının çok farklı desen seçilmesi çok renkli olması gözlerinizi yormanıza sebep olabilir.

Evden Eve Nakliyat Avantajları Nelerdir?

• Evden eve nakliye şirketi firmamız ile 7 24 iletişim kurarak istenilen zamanda istenilen şekilde taşınma işleminin gerçekleştirilmesi sağlanır.

• Taşınma işlemleri oldukça zor bir süreç olsa da bu süreçleri profesyonel ekip çalışma arkadaşlarımızın bir araya gelerek sizler için en iyi hizmeti verdiği bir taşınma işlemi gerçekleştirmesi ile bu zor süreci en iyi şekilde atlatabilmenizi sağlar.

• Profesyonel ekibimiz özenle eşyalarınızı taşıyarak kırılma, dökülme, hasarlı gibi problemlerin yaşanmamasına dikkat edilir.

• Taşınan eşyalarınız evinizin içerisinde kadar yerleştirilir. Eşyalarınızı dekoratif bir şekilde yerleştirmek için ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilir. Salonda bulunan koltuk, masa, konsol gibi eşyalarınızın istediğiniz şekilde yerleştirilmesi için destek alabilirsiniz.

Firmamızdan 7 24 Destek Alabilirsiniz

Taşınma ve dekorasyon işlerinizde en kaliteli hizmet güvencesi veren firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için profesyonel nakliyeci transfer edilir istediğiniz zaman diliminde taşınma işlemleriniz rahatlıkla gerçekleştirilir.

Yukarı Çık