oda eşyaları

Taşınma Sırasında Öncelikle Taşınması Gereken Oda Eşyalarını Bilmek Size Zaman Kazandırır. Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren geçmiş tecrübelerinizi yeniden hatırlayıp yanlış karar vermekten kaçınmalısınız. Bir evden yeni bir eve taşınmaya karar verdiğiniz an eşyalarınızın aslında gözüktüğünden fazla olduğunun farkına varırsınız.

Evden eve eşya taşımak zorlu bir süreçtir. Bu sebeple bu zorlu süreci daha basit bir hale getirmek için uzman yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Zira evinize taşındığınız andan itibaren evinize eşyalar almakta ve yeni bir eve taşınmaya karar verdiğiniz anda ise ilk taşındığınızdan daha çok eşyanızın olduğunun farkına varırsınız.

Nakliyat sektörü ise yoğun iş temposu içinde taşınma eylemine zaman ayıramayacak insanlara yardım amaçlı ortaya çıkmış ve bu ihtiyaç doğrultusunda hızla gelişim göstermekte ve büyümektedir.

Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Nakliye hizmeti almaya karar verdiğiniz andan itibaren nakliye firması sizin için çalışmaya başlar. Nakliyat hizmeti almak kendi çabalarınız ile taşınmazdan daha ekonomiktir ve hızlı sevkiyat sağlandığı için zamandan tasarruf edersiniz. Daha az insan gücü ile daha hızlı sevkiyat sağlanır ve apartman dairesinde oturmanız, asansörsüz bir dairede oturmanız nakliye hizmeti almaya karar verdiğiniz an önemsiz bir detay olmaktadır.

Nakliye Hizmeti İçin Alınan Tedbirler

Nakliye hizmeti öncesi evinize ücretsiz keşif elemanı gelir ve evde ki eşyalarınızı inceler. Nakliyeci için evinizdeki oda sayısı önem arz etmektedir. Oda sayısına göre eşyaların yoğunluğu, kullanılacak ambalaj malzemesi, Montajı sağlanacak eşyaların listesi hazırlanır. Hangi odanın eşyalarını öncelikle taşınması gerektiğine karar verilir.

Bu detay önemli bir detaydır. Araç içine belli bir düzen ile taşınan eşyaların hasar görmemesi için bu çok önemlidir. Büyük çaplı eşyaların bulunduğu yatak odası, oturma salonu gibi eşyalar öncelikli taşınıp eşya taşıma kapasitesine sahip araca titizlik ile yerleştirilir. Mutfak eşyası gibi kırılgan eşyalar ise en son taşınarak araç içinde belirlenen yerine yerleştirilir ve araç seyir halinde iken sarsıntıdan etkilenmemeleri için tedbirler alınır.

Bu tedbirlerin başında araç içi düzen ve kalın halat ile de eşyaların sabitlenmesi gelmektedir. Alanında eğitimli uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti veren nakliye firmamızdan hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın asansörlü taşıma hizmeti, sigortalı taşıma hizmeti, uzman kadrosunun bilgi ve deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Yukarı Çık